Benzer Ürünler
Zade Vital Combo Fit 120 Kapsül
Zade Vital Combo Fit 120 Kapsül

Zade Vital Combo Fit 120 Kapsül

3,00
Marka : ZADE VITAL
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺229,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺193,77(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 01/2022
KAMPANYA

ADET

Artır Azalt

Zade Vital Combo Fit 120 Kapsül İçeriği

 

Etken Maddeler Bir Kutu İçeriği
Çörek Otu Yağı 15 adet kapsül
Hindistan Cevizi Yağı 15 adet kapsül
Keten Tohumu Yağı 15 adet kapsül
Aspir Yağı 15 adet kapsül

İçindekiler: Her kapsül içeriğinde Bir pakette 120 adet kapsül bulunur. Her kapsül içeriğinde Çörek Otu Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Keten Tohumu Yağı, Aspir Yağı bulunur. Kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Zade Vital Combo Fit 120 Kapsül Nedir?

Türkiyede ilk defa farklı gıda takviyelerini tek üründe sunan yenilikçi bir üründür. Formuna dikkat eden bireylere yönelik günlük beslenmelerine ilave olarak tüketebilecekleri bileşenleri içerir. Zade Vital Combo FIT içinde, Aspir Yağı, Çörek Otu Yağı, Keten Tohumu Yağı ve Hindistan Cevizi Yağı kapsülleri bulunmaktadır.

Zade Vital Combo FIT'de bulunan çörek otu yağı, keten tohumu yağı ve aspir yağı yüksek oranda esansiyel doymamış yağ asitleri içermektedir. Diyette doymuş yağların doymamış yağlarla yer değiştirmesi normal kan kolesterol düzeyinin korunmasına katkıda bulunur.

Zade Vital Combo Fit 120 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Aspir yağı bir çok hastalığı veya rahatsızlığa karşı vücudu destekler ve önlerine geçebilir. Takviye olarak bir çok rahatsızlığı önlemede tavsiye edilir. Aspir yağı, omega 6 ile linoleik asit vücudun dengesini korur bu yüzden de kolesterolün dengelenmesini sağlayabilir. Kalp krizi, damar rahatsızlığı, felç geçirme risklerini azaltabilir. Vücut direncinin artırılmasını sağlayabilir, sindirim sisteminin daha doğru çalışmasına yardımcı olabilir. Daha hızlı kilo vermede vücuda destek olabilir.

Hindistan cevizi yağı, kalp sağlığının iyileştirilmesine yardımcı olur. Yağ yakma ve zayıflamayı teşvik eder. Kalp sağlığını iyileştirebilir. Keten tohumu ise içinde bulunan Omega-3 sayesinde kanser riskini azaltabilir. Kolesterolü düşürebilir böylece kalp sağlığını destekler. Kan şekerini düşürdüğü de görülmüştür.

Çörek Otu yağı, bağışıklık sistemini güçlendirir. birçok faydasının yanı sıra halsizliği ve yorgunluğu alır. zinde bir diyet yapmayı sağlar.

Zade Vital Combo Fit 120 Kapsül Özellikleri

  • Bir pakette 120 adet kapsül bulunur. Her tablet içeriğinde Çörek Otu Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Keten Tohumu Yağı, Aspir Yağı bulunur.
  • %88 oranında doymamış yağ asitleri içeriği
  • Cold press yöntemi ile üretim
  • 17 farklı kalite yönetim sistemi ve sertifikasına sahip Zade Vital tesislerinde üretilmiştir.
  • Kosher ve Helal Sertifikalarına sahiptir.
  • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim