Zade Vital Combo Junior 60 Kapsül 1000Mg
Zade Vital Combo Junior 60 Kapsül 1000mg

Zade Vital Combo Junior 60 Kapsül 1000Mg

5,00
Marka : ZADE VITAL
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺167,31(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 11/2021
KAMPANYA
  • Ürün menşei Türkiye
  • Bu ürün etken içeriği Multivitamin Çocuk , Omega-3 dır.
  • Günde 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.
  • Bu bir Çocuk Sağlığı kategorisi ürünüdür.
  • Bu ürün kapsül formundadır ve kutu içeriğinde 60 kapsül bulunmaktadır.

ADET

Artır Azalt

Zade Vital Combo Junior 60 Kapsül 1000 Mg İçeriği

Etken Maddeler 1 Kapsül İçeriği
Çörek Otu Yağı  
Ceviz Yağı  
Yer Fıstığı Yağı  
Omega 3 Balık Yağı  

İçindekler: Her kapsül içeriğinde Bir pakette 60 adet kapsül bulunur. Her kapsül içeriğinde Çörek Otu Yağı, Ceviz Yağı, Yer Fıstığı Yağı, Omega 3 Balık Yağı bulunur. Kapsül ve kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 25.12.2018- 005202

Zade Vital Combo Junior 60 Kapsül 1000Mg Nedir?

Çörek otu alınabilirliği oldukça kolay olan ve bir çok markette bulunan bir besindir. Ülkemizde Burdur ve Gaziantep’te çokça yetişir. Çörek Otu Yağı, yüksek oranda esansiyel doymamış yağ asitleri içerir. Balıklarda oldukça bulunan Omega-3 yağ asidi vücudun dengeli ve sağlıklı olmasında oldukça etkili rol oynar. Ceviz meyvesinden elde edilen ceviz yağı, vitamin ve asitler bakımından oldukça zengindir. İçeriğinden Omega-3, vitamin B1, B2, B6, C ve E bulunur ve vücudun ihtiyacı olan bir çok vitamini ve yağ asidini içeriğinde bulundurur. Yer fıstığından farklı yöntemlerle elde edilen yer fıstığı yağı, asya bölgesinde mutfaklarda kullanılır ve bir çok farklı faydası vardır.

Zade Vital Combo Junior 60 Kapsül 1000Mg Nedir? Etken Maddeleri ve Görevleri

Omega-3 bir çok faydası bulunan bir asittir. Omega-3 takviyeleri kandaki trigliserit seviyesini önemli ölçüde azaltabilir. Karaciğerde oluşan aşırı yağlardan kurtulmaya yardımcı olabilir. Balık yağı olarak da bilinen Omega-3 depresyon ve anksiyete belirtilerini azaltabilir. Omega-3'ler romatoid artrit gibi çeşitli otoimmün hastalıkların semptomlarını azaltabilir. Menstürel ağrıyı azaltmada da oldukça etkilidirler. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan çocukların daha dengeli olmasını destekler. Astım hastalıklarına karşı vücudu desteklediği görülebilir. Bebek gelişimi noktasında anneye ve bebeğe destekçidir, sağlıklı büyümesinde ve sinir sistemi gelişiminde önemli bir takviyedir. Düzenli şekilde omega-3 alınımı Alzheimer hastalığı gibi hastalıkların belirtilerini ve başlamasını geciktirebilir.

Normal şartlarda, tüketilen ceviz yağlarının rafine edilmemesi gerekir, çünkü yalnız bu formda, uygun ve yararlı besin maddeleri sağlar. Ceviz yağı, kalp ve dolaşım sistemi için büyük faydalar sağladığı görülmüştür. Kardiyovasküler sistemin çalışmasında ceviz yağı destekçidir. Kan damarlarını sağlıklı şekilde çalışması için gerekli bileşenlere sahip ceviz yağı devamlı vücudu destekler. Zihinsel fonksiyonlara etkisi büyük olan ceviz yağı, nörolojik fonksiyonları koruyan bir çok bileşen içerir. Ceviz yağı uyku kalitesini arttırır ve uykusuzluğa karşı iyi gelebilir. Bu konuda yürütülen çalışmalar ceviz yağının kan dolaşımında ki melatonin miktarını arttırdığı yönde bulgular görülmüştür. Ceviz yağı cilt sağlında da vücudu destekler içerisinde bulunan B1, B2 ve B3 vitaminleri yanında E vitamini ve niasin cilt için oldukça besleyicidir. Cildin yumuşak, sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlayabilir. Saçlar için de faydalı olan Ceviz Yağı, saç dökülmesini yavaşlatabilir. Ceviz yağı içerisinde bulunan Omega-3 asitleri sayesinde saç hücresi hasarlarını önleyebilir. Ayrıcı potasyum sayesinde hücre yenilenmesini sağlayarak saç oluşumunu hızlandırabilir. Ceviz yağı saç foliküllerini uyararak saç çıkmasını ve büyümesini destekler.

Yer Fıstığı yağı, kalp sağlığına destekçi olan önemli bir yağ türüdür. İyi kolesterol seviyesini arttırır. Yer fıstığı, resveratrol dahil olmak üzere antioksidanların yüksek seviyelerine sahiptir. Bu sebep ile bağışık sistemini güçlendirir ve kanser gelişimine karşı vücudu destekler. Kan basıncını düşürmeye yardımcı olabilir. Fıstık yağı, pek çok bitkisel yağlar gibi E vitamini yönünden oldukça yüksektir.

Çörek Otu yağı, bağışıklık sistemini güçlendirir. İltihap oluşumuna karşı vücudu destekler. Kuru öksürük ve bronşite iyi gelir. Kan şekerini düşürebilir. Gastrit ve ülser rahatsızlığına iyi gelebilir. Astım hastalarına iyi geldiği görülebilir. Kanser hücrelerinin gelişip vücuda yayılmasına karşı vücudu destekler. Kalp ve damar yollarını güçlendirebilir. Mide hastalıklarını önlemede yardımcı olur. Sinirleri yatıştırıp halsizliği ve yorgunluğu alır. Yararların iyileşmesinde takviye olur.

Zade Vital Combo Cardio 60 Kapsül Nedir? Özellikleri

  • Balık yağı, Omega-3 yağ asiti yönünden oldukça zengindir. Balık tüketmekle de vücuda alınabilir olsa da her mevsimde balık bulunmaması, pişirme zorluğu gibi faktörlerden ötürü takviye olarak alınabilir. Kokusuz olan kapsüllerle vücudun ihtiyacı olan omega-3 yağ asidini rahatlıkla alabilirsiniz.
  • Çörek otu, klinik çalışmaların yürütüldüğü ve bağışıklık sisteminin yanı sıra alerji tedavilerinde de kullanılan bir besindir.
  • Ceviz yağı, Vücudun ihtiyacı olan vitaminleri ve yağ asitleri bakımından zengin olan ceviz yağı, ister ceviz tüketerek ister takviye olarak tüketilmesi tavsiye edilir. İçinde bulunan zengin kaynaklarda dolayı bir çok rahatsızlığın başlamasını engelleyebilir.
  • Çörek otu, klinik çalışmaların yürütüldüğü ve bağışıklık sisteminin yanı sıra alerji tedavilerinde de kullanılan bir besindir.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim