Zade Vital Combo Mental 120 Kapsül
Zade Vital Combo Mental 120 Kapsül
      

        (017469)

Zade Vital Combo Mental 120 Kapsül

5,00
Marka : ZADE VITAL
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺253,00(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 11/2021
KAMPANYA

ADET

Artır Azalt

Zade Vital Combo Mental 120 Kapsül İçeriği

Etken Maddeler 1 Kapsül İçeriği
Rüşeym Yağı  
Hindistan Cevizi Yağı  
Ceviz Yağı  
Omega 3 Balık Yağı  

İçindekler: Her kapsül içeriğinde Bir pakette 120 adet kapsül bulunur. Her kapsül içeriğinde Ruşeym yağı, hindistan cevizi yağı, ceviz yağı, omega 3 balık yağı bulunur. Kapsül ve kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası:  25.12.2018- 005202

Zade Vital Combo Mental 120 Kapsül Nedir?

Ruşeym, hem un olarakta kullanılan oldukça faydalı bir besindir. Ruşeym yağı bir çok farklı şekilde yapılır ve elde edilir. Balıklarda oldukça bulunan Omega-3 yağ asidi vücudun dengeli ve sağlıklı olmasında oldukça etkili rol oynar. Hindistan Cevizinden elde edilen yağ, kapsül haline getirilerek, Hindistan cevizine ulaşamayan kişiler için takviye haline getirilmiştir. Ceviz meyvesinden elde edilen ceviz yağı, vitamin ve asitler bakımından oldukça zengindir. İçeriğinden Omega-3, vitamin B1, B2, B6, C ve E bulunur ve vücudun ihtiyacı olan bir çok vitamini ve yağ asidini içeriğinde bulundurur.

Zade Vital Combo Mental 120 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Omega-3 bir çok faydası bulunan bir asittir. Omega-3 takviyeleri kandaki trigliserit seviyesini önemli ölçüde azaltabilir. Karaciğerde oluşan aşırı yağlardan kurtulmaya yardımcı olabilir. Balık yağı olarak da bilinen Omega-3 depresyon ve anksiyete belirtilerini azaltabilir. Omega-3'ler romatoid artrit gibi çeşitli otoimmün hastalıkların semptomlarını azaltabilir. Menstürel ağrıyı azaltmada da oldukça etkilidirler. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan çocukların daha dengeli olmasını destekler. Astım hastalıklarına karşı vücudu desteklediği görülebilir. Bebek gelişimi noktasında anneye ve bebeğe destekçidir, sağlıklı büyümesinde ve sinir sistemi gelişiminde önemli bir takviyedir. Düzenli şekilde omega-3 alınımı Alzheimer hastalığı gibi hastalıkların belirtilerini ve başlamasını geciktirebilir .

Yer Fıstığı yağı, kalp sağlığına destekçi olan önemli bir yağ türüdür. İyi kolesterol seviyesini arttırır. Yer fıstığı, resveratrol dahil olmak üzere antioksidanların yüksek seviyelerine sahiptir. Bu sebep ile bağışık sistemini güçlendirir ve kanser gelişimine karşı vücudu destekler. Kan basıncını düşürmeye yardımcı olabilir. Fıstık yağı, pek çok bitkisel yağlar gibi E vitamini yönünden oldukça yüksektir.

Normal şartlarda, tüketilen ceviz yağlarının rafine edilmemesi gerekir, çünkü yalnız bu formda, uygun ve yararlı besin maddeleri sağlar. Ceviz yağı, kalp ve dolaşım sistemi için büyük faydalar sağladığı görülmüştür. Kardiyovasküler sistemin çalışmasında ceviz yağı destekçidir. Kan damarlarını sağlıklı şekilde çalışması için gerekli bileşenlere sahip ceviz yağı devamlı vücudu destekler. Zihinsel fonksiyonlara etkisi büyük olan ceviz yağı, nörolojik fonksiyonları koruyan bir çok bileşen içerir. Ceviz yağı uyku kalitesini arttırır ve uykusuzluğa karşı iyi gelebilir. Bu konuda yürütülen çalışmalar ceviz yağının kan dolaşımında ki melatonin miktarını arttırdığı yönde bulgular görülmüştür. Ceviz yağı cilt sağlında da vücudu destekler içerisinde bulunan B1, B2 ve B3 vitaminleri yanında E vitamini ve niasin cilt için oldukça besleyicidir. Cildin yumuşak, sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlayabilir. Saçlar için de faydalı olan Ceviz Yağı, saç dökülmesini yavaşlatabilir. Ceviz yağı içerisinde bulunan Omega-3 asitleri sayesinde saç hücresi hasarlarını önleyebilir. Ayrıcı potasyum sayesinde hücre yenilenmesini sağlayarak saç oluşumunu hızlandırabilir. Ceviz yağı saç foliküllerini uyararak saç çıkmasını ve büyümesini destekler.

Hindistan yağı ise, iyi kolesterol seviyesine destekte bulunur, kalp sağlığını koruyabilir, metabolizmayı güçlendirir, yağ yakımını hızlandırarak kilo yakımını sağlayabilir. Rüşeym yağı içinde bir çok asit ve vitamin bulundurur. Bunlar Omega3, Omega 6, Omega 9 yağ siti; A1, B1 ve E vitaminidir. Yüksek protein kalitesine sahip bir antioksidandır. Genel büyüme ve kemik gelişimi için etkili olmakla beraber hücre zarının dayanıklılığını sağlaması ve bağışıklık sistemini desteklemesinde vücuda oldukça destekçidir. Üreme faaliyetlerini aktivite ederken prostat kanserine karşı koruyucu etkisi olabilir. Kalbi korur ve kan basıncını düşürür.

Zade Vital Combo Mental 120 Kapsül Özellikleri

 • Ruşeym yağı, a-tokoferol, fitosterol, polikoanol, tiamin, riboflavin ve niasin içerir . Birçok rahatsızlığın önüne geçmede takviye olarak kullanılabilir.
 • Ceviz yağı, vücudun ihtiyacı olan vitaminleri ve yağ asitleri bakımından zengin olan ceviz yağı, ister ceviz tüketerek ister takviye olarak tüketilmesi tavsiye edilir. İçinde bulunan zengin kaynaklarda dolayı bir çok rahatsızlığın başlamasını engelleyebilir.
 • Omega-3 yağ asiti, balık tüketmekle de vücuda alınabilir olsa da her mevsimde balık bulunmaması, pişirme zorluğu gibi faktörlerden ötürü takviye olarak alınabilir. Kokusuz olan kapsüllerle vücudun ihtiyacı olan omega-3 yağ asidini rahatlıkla alabilirsiniz .
 • Hindistan cevizi yağı, suda çözünmez ve günümüzde bir çok farklı alanda kullanımı vardır. Hindistan cevizine ulaşımı zor olan yerlerde takviye olarak kullanılması tavsiye edilir.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim