Zade Vital Combo Metobolic 60 Kapsül
Zade Vital Combo Metobolic 60 Kapsül

Zade Vital Combo Metobolic 60 Kapsül

5,00
Marka : ZADE VITAL
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺141,62(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 01/2023
KAMPANYA
  • Ürün menşei Türkiye
  • Bu ürün etken içeriği Kilo Kontrolü dır.
  • Günde 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.
  • Bu bir Zayıflama Ürünleri kategorisi ürünüdür.
  • Bu ürün kapsül formundadır ve 60 adet kapsül içerir.

ADET

Artır Azalt

Zade Vital Combo Metobolic 60 Kapsül İçeriği İçeriği

Etken Maddeler 1 Kapsül İçeriği
Chia Tohumu Yağı  
Çörek Otu Yağı  
Deve Dikeni Tohumu Yağı  
Omega 3 Balık Yağı  

İçindekler: Her kapsül içeriğinde Bir pakette 60 adet kapsül bulunur. Her kapsül içeriğinde Çörek Otu Yağı, Ceviz Yağı, Yer Fıstığı Yağı, Omega 3 Balık Yağı bulunur. Kapsül ve kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 25.12.2018- 005202

Zade Vital Combo Metobolic 60 Kapsül Nedir?

Chia tohumu, yüzyıllar boyunca Maya ve Aztek gibi kadim ve bilge uygarlıklarının besinlerinden biridir. Chia tohumları, Salvia Hispanica bitkisinden elde edilen minik siyah tohumlardır. Çörek otu alınabilirliği oldukça kolay olan ve bir çok markette bulunan bir besindir. Ülkemizde Burdur ve Gaziantep’te çokça yetişir. Çörek Otu Yağı, yüksek oranda esansiyel doymamış yağ asitleri içerir. Balıklarda oldukça bulunan Omega-3 yağ asidi vücudun dengeli ve sağlıklı olmasında oldukça etkili rol oynar. Deve dikeni tohumu yağı, özellikle antioksidan yönünde oldukça başarılıdır. Aynı zamanda anti-inflamatuar özelliği de bulunan bitki takviye olarak kullanılabilir.

Zade Vital Combo Metobolic 60 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Omega-3 bir çok faydası bulunan bir asittir. Omega-3 takviyeleri kandaki trigliserit seviyesini önemli ölçüde azaltabilir. Karaciğerde oluşan aşırı yağlardan kurtulmaya yardımcı olabilir. Balık yağı olarak da bilinen Omega-3 depresyon ve anksiyete belirtilerini azaltabilir. Omega-3'ler romatoid artrit gibi çeşitli otoimmün hastalıkların semptomlarını azaltabilir. Menstürel ağrıyı azaltmada da oldukça etkilidirler. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan çocukların daha dengeli olmasını destekler. Astım hastalıklarına karşı vücudu desteklediği görülebilir. Bebek gelişimi noktasında anneye ve bebeğe destekçidir, sağlıklı büyümesinde ve sinir sistemi gelişiminde önemli bir takviyedir. Düzenli şekilde omega-3 alınımı Alzheimer hastalığı gibi hastalıkların belirtilerini ve başlamasını geciktirebilir.

Chia tohumu yağı bütün tohumlarda daha fazla omega-3 yağı içerir. Omega-3 ise bir çok faydası bulunan bir asittir. Omega-3 takviyeleri kandaki trigliserit seviyesini önemli ölçüde azaltabilir. Karaciğerde oluşan aşırı yağlardan kurtulmaya yardımcı olabilir. Balık yağı olarak da bilinen Omega-3 depresyon ve anksiyete belirtilerini azaltabilir. Omega-3'ler romatoid artrit gibi çeşitli otoimmün hastalıkların semptomlarını azaltabilir. Menstürel ağrıyı azaltmada da oldukça etkilidirler. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan çocukların daha dengeli olmasını destekler. Astım hastalıklarına karşı vücudu desteklediği görülebilir. Bebek gelişimi noktasında anneye ve bebeğe destekçidir, sağlıklı büyümesinde ve sinir sistemi gelişiminde önemli bir takviyedir. Düzenli şekilde omega-3 alınımı Alzheimer hastalığı gibi hastalıkların belirtilerini ve başlamasını geçiktirebilir. Chia tohumu yağ 100 gramda yaklaşık 18 gram omega-3 içerir. Öenmli miktarda lif içeriği vardır. Yüksek lif oranından dolayı sindirim sistemini düzenler, bağırsakların daha sağlıklı çalışmasına destekte bulunur. Şeker hastalığına iyi gelebilir. Chia tohumu yağı aynı zamanda kalsiyum kaynağıdır ve günlük kalsiyum tüketiminin %18’ini karşılar, bu nedenle diş sağlığına da iyi gelir. İyi bir protein kaynağıdır.

Deve dikeni tohumu, karaciğer destekçisi olarak bilinir. DNA hasarıyla savaşır ve kanserli tümör büyümelerine engel olabilir. Kolesterolü düşürebilir ve diyabetin kontrol altında tutulmasında destek olur. Safra kesesi taşı oluşumunu önlemede takviye edicidir.

Çörek Otu yağı, bağışıklık sistemini güçlendirir. İltihap oluşumuna karşı vücudu destekler. Kuru öksürük ve bronşite iyi gelir. Kan şekerini düşürebilir. Gastrit ve ülser rahatsızlığına iyi gelebilir. Astım hastalarına iyi geldiği görülebilir. Kanser hücrelerinin gelişip vücuda yayılmasına karşı vücudu destekler. Kalp ve damar yollarını güçlendirebilir. Mide hastalıklarını önlemede yardımcı olur. Sinirleri yatıştırıp halsizliği ve yorgunluğu alır. Yararların iyileşmesinde takviye olur.

Ketencik yağı, Omega-3 bakımından oldukça zengin bir yağ çeşididir. Kolesterolün de düşmesine destekte bulunur.

Zade Vital Combo Metobolic 60 Kapsül Özellikleri

  • Maya dilinde güç anlamına gelen chia tohumu bir çok alanda vücuda yardımcı olur. Kolayca sindirilebilen tohum aynı zamanda tariflerde de kolaylıkla kullanılabilen bir besindir.
  • Çörek otu, klinik çalışmaların yürütüldüğü ve bağışıklık sisteminin yanı sıra alerji tedavilerinde de kullanılan bir besindir.
  • Omega-3 yağ asiti, balık tüketmekle de vücuda alınabilir olsa da her mevsimde balık bulunmaması, pişirme zorluğu gibi faktörlerden ötürü takviye olarak alınabilir. Kokusuz olan kapsüllerle vücudun ihtiyacı olan omega-3 yağ asidini rahatlıkla alabilirsiniz
  • Deve dikeni tohumu yağı, karaciğer rahatsızlıkları için kullanılan en yaygın doğal takviyedir.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim