Zade Vital Combo Performance 60 Kapsül
Zade Vital Combo Performance 60 Kapsül
      

        (017391)

Zade Vital Combo Performance 60 Kapsül

4,00
Marka : ZADE VITAL
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 11/2021
KAMPANYA
 • Ürün menşei Türkiye
 • Bu ürün etken içeriği Yetişkin Multivitamin dir.
 • Günde 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.
 • Bu bir Enerji ve Yorgunluk kategorisi ürünüdür.
 • Bu ürün kapsül formundadır ve 60 adet kapsül içerir.

ADET

Artır Azalt

Zade Vital Combo Performance 60 Kapsül İçeriği

Etken Maddeler 1 Kapsül İçeriği
Rüşeym Yağı  
Ceviz Yağı  
Fındık Yağı  
Yer Fıstığı Yağı  

İçindekler: : Her kapsül içeriğinde Bir pakette 60 adet kapsül bulunur. Her kapsül içeriğinde rüşeym yağı, ceviz yağı, fındık yağı, yer fıstığı yağı bulunur. Kapsül ve kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 25.12.2018- 005202

Zade Vital Combo Performance 60 Kapsül Nedir?

Ruşeym, hem un olarakta kullanılan oldukça faydalı bir besindir. Ruşeym yağı bir çok farklı şekilde yapılır ve elde edilir. Ceviz meyvesinden elde edilen ceviz yağı, vitamin ve asitler bakımından oldukça zengindir. İçeriğinden Omega-3, vitamin B1, B2, B6, C ve E bulunur ve vücudun ihtiyacı olan bir çok vitamini ve yağ asidini içeriğinde bulundurur. Yer fıstığından farklı yöntemlerle elde edilen yer fıstığı yağı, asya bölgesinde mutfaklarda kullanılır ve bir çok farklı faydası vardır. Fındık yağı, fındık ağacı meyvesi olan fındıktan elde edilir. Yağ olarak da bir çok yerde karşımıza çıkar.

Zade Vital Combo Performance 60 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Normal şartlarda, tüketilen ceviz yağlarının rafine edilmemesi gerekir, çünkü yalnız bu formda, uygun ve yararlı besin maddeleri sağlar. Ceviz yağı, kalp ve dolaşım sistemi için büyük faydalar sağladığı görülmüştür. Kardiyovasküler sistemin çalışmasında ceviz yağı destekçidir. Kan damarlarını sağlıklı şekilde çalışması için gerekli bileşenlere sahip ceviz yağı devamlı vücudu destekler. Zihinsel fonksiyonlara etkisi büyük olan ceviz yağı, nörolojik fonksiyonları koruyan bir çok bileşen içerir. Ceviz yağı uyku kalitesini arttırır ve uykusuzluğa karşı iyi gelebilir. Bu konuda yürütülen çalışmalar ceviz yağının kan dolaşımında ki melatonin miktarını arttırdığı yönde bulgular görülmüştür. Ceviz yağı cilt sağlında da vücudu destekler içerisinde bulunan B1, B2 ve B3 vitaminleri yanında E vitamini ve niasin cilt için oldukça besleyicidir. Cildin yumuşak, sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlayabilir. Saçlar için de faydalı olan Ceviz Yağı, saç dökülmesini yavaşlatabilir. Ceviz yağı içerisinde bulunan Omega-3 asitleri sayesinde saç hücresi hasarlarını önleyebilir. Ayrıcı potasyum sayesinde hücre yenilenmesini sağlayarak saç oluşumunu hızlandırabilir. Ceviz yağı saç foliküllerini uyararak saç çıkmasını ve büyümesini destekler.

Rüşeym yağı içinde bir çok asit ve vitamin bulundurur. Bunlar Omega3, Omega 6, Omega 9 yağ siti; A1, B1 ve E vitaminidir. Yüksek protein kalitesine sahip bir antioksidandır. Genel büyüme ve kemik gelişimi için etkili olmakla beraber hücre zarının dayanıklılığını sağlaması ve bağışıklık sistemini desteklemesinde vücuda oldukça destekçidir. Üreme faaliyetlerini aktivite ederken prostat kanserine karşı koruyucu etkisi olabilir. Kalbi korur ve kan basıncını düşürür.

Fındık yağı kolajen üretimini arttırmaya yardımcı olur. Yara izlerinin iyileşmesini hızlandırabilir. Cildi besler ve ihtiyacı olan besinleri içinde barındırır. Şeker hastalarına iyi gelebilir. Vücudun demir ihtiyacını karşılayabilir.

Yer Fıstığı yağı, kalp sağlığına destekçi olan önemli bir yağ türüdür. İyi kolesterol seviyesini arttırır. Yer fıstığı, resveratrol dahil olmak üzere antioksidanların yüksek seviyelerine sahiptir. Bu sebep ile bağışık sistemini güçlendirir ve kanser gelişimine karşı vücudu destekler. Kan basıncını düşürmeye yardımcı olabilir. Fıstık yağı, pek çok bitkisel yağlar gibi E vitamini yönünden oldukça yüksektir.

Zade Vital Combo Performance 60 Kapsül Özellikleri

 • Ruşeym yağı, a-tokoferol, fitosterol, polikoanol, tiamin, riboflavin ve niasin içerir . Birçok rahatsızlığın önüne geçmede takviye olarak kullanılabilir.
 • Ceviz yağı, vücudun ihtiyacı olan vitaminleri ve yağ asitleri bakımından zengin olan ceviz yağı, ister ceviz tüketerek ister takviye olarak tüketilmesi tavsiye edilir. İçinde bulunan zengin kaynaklarda dolayı bir çok rahatsızlığın başlamasını engelleyebilir
 • Yer fıstığı yağı yemeklerde de kullanılan bir yağ türüdür. Aynı zamanda kapsül şeklinde kullanıldığında bir çok faydası olan yer fıstığı yağı, takviye olarak kullanılarak faydalarından yararlanılabilir.
 • Fındık yağı, hali hazırda bazı marketlerde normal yemek yağı olarak da kullanılan bir yağ çeşididir. Fiyat olarak daha pahalı olmasından dolayı ve yemek için kullanılan yağ ile takviye için kullanılan yağın farklı olmasından dolayı vücuda faydalarında farklılıklar gösterir.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim