Zade Vital Curcumin Forte - Sıvı Zerdeçal 100 Mg 40 Kapsül
Zade Vital Curcumin Forte - Sıvı Zerdeçal 100 Mg 40 Kapsül

Zade Vital Curcumin Forte - Sıvı Zerdeçal 100 Mg 40 Kapsül

5,00
Marka : ZADE VITAL
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺117,90(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 11/2021
KAMPANYA
  • Ürün menşei Türkiye
  • Bu ürün etken içeriği Curcumin (Zerdeçal) dır.
  • Günde 1 kapsül yemekten hemen önce kullanılması tavsiye edilir.
  • Bu bir Kemik ve Eklem Sağlığı kategorisi ürünüdür.
  • Bu ürün kapsül formundadır ve 40 adet kapsül içerir.

ADET

Artır Azalt

Zade Vital Curcumin Forte – Sıvı Zerdeçal 100 Mg 40 Kapsül İçeriği

Etken Maddeler 1 Kapsül İçeriği
Sıvı Zerdeçal Kök Ekstresi 100 mg

İçindekler: Her kapsül içeriğinde Bir pakette 40 adet kapsül bulunur. Her kapsül içeriğinde sıvı zerdeçal kök ekstresi bulunur. Kapsül ve kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası:  25.12.2018- 005202

Zade Vital Curcumin Forte - Sıvı Zerdeçal 100 Mg 40 Kapsül Nedir?

Sıvı zerdeçal kök ekstresi, zerdeçalın kökünden elde edilen bir takviye besindir. Hint yemeklerinden yoğun olarak zerdeçal, baharat şeklinde kullanıldığı görülür. Bir çok yararı bulunur.

Zade Vital Curcumin Forte - Sıvı Zerdeçal 100 Mg 40 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Zerdaçalın en bilinen özelliği sindirim sistemini koruması ve iltihap giderici olabilir. Zerdeçal, zararlı kan pıhtılarının oluşumunu engelleyebilir ya da yavaşlatabilir. Depresyona karşı vücudu destekler ve stres seviyesini azaltır. Zerdeçal, insanı depresyondan uzaklaştırabilir ve Alzheimer riskini azaltan etkisi de olabilir. Enflamasyon ile savaşır ve iyi bir takviyedir. Artrit ilaçlarına destekçi konumundadır. Bazı kanser türlerine karşı vücudu destekleyerek, kanserin oluşumunu ya da yayılma hızını yavaşlatabilir. Diyabet kontrolüne yardımcı olabilir. Metabolizmayı hızlandırarak obeziteye karşı kişiyi destekler. Zerdeçal, metabolik sendrom hastalarının kan şekeri ve kan lipid profili üzerinde olumlu etkileri olabilir. Kolesterolü düzenlemeye yardımcı olabilir. Yapılan klinik çalışmalara bakıldığı zaman zerdeçalın menstrüel ağrı ve şişkinlik şikayetleri olan hastalara da iyi geldiği gözlemlenmiştir. Detoksifikasyona yardımcı olabilir.

Zade Vital Curcumin Forte - Sıvı Zerdeçal 100 Mg 40 Kapsül Özellikleri

  • Sıvı zerdeçal kök ekstresi, baharat olarak farklı gelebilir. Hindistanda binlerce yıldır şifalı bitki olarak kullanılan bitki, takviye edici özelliği sayesinde vücuda bir çok katkıda bulunur.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim