Zade Vital Curcumin Forte + Artofix 40 Kapsül Hediyeli
Zade Vital Curcumin Forte + Artofix 40 Kapsül Hediyeli

Zade Vital Curcumin Forte + Artofix 40 Kapsül Hediyeli

5,00
Marka : ZADE VITAL
İndirim Oranı : %43 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺114,26(KDV Dahil)

%100 Orijinal Ürün

Son Kullanma Tarihi 12/2021
KAMPANYA
  • Ürün menşei Türkiye
  • Bu ürün etken içeriği Zerdeçal dır.
  • Günde 1 kapsül yemekten hemen önce kullanılması tavsiye edilir.
  • Bu bir Kemik ve Eklem Sağlığı kategorisi ürünüdür.
  • Her iki üründe kapsül formundadır ve 40 adet kapsül içerir.

ADET

Artır Azalt

Zade Vital Curcumin Forte + Artofix 40 Kapsül İçeriği

Etken Maddeler 1 Kapsül İçeriği
Sıvı Zerdeçal Kök Ekstresi 100 mg
Omega-3 450 mg
Hindistan Cevizi Yağı 450 mg
Keten Tohumu Yağı 300 mg

İçindekiler: Her kapsül içeriğinde Bir pakette 40 adet kapsül bulunur. Her kapsül içeriğinde sıvı zerdeçal kök ekstresi bulunur. Diğer ürün kapsül içerisinde ise Omega-3, Keten Tohumu Yağı, Hindistan Cevizi Yağı içerir. Her iki Kapsül ve kapsül içinde nişasta, şeker, tuz gibi maddeler içermez. Maya, buğday, glüten, soya ve süt ürünleri alerjen ürünlerinden arındırılmıştır ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Renklendirici, tatlandırıcı, yapay aroma ve koruyucu gibi maddeler içermez. Vegan ve vejetaryenler olarak kullanılabilir üretilmiştir.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası:  25.12.2018- 005202

Zade Vital Curcumin Forte + Artofix 40 Kapsül Nedir?

Sıvı zerdeçal kök ekstresi, zerdeçalın kökünden elde edilen bir takviye besindir. Hint yemeklerinden yoğun olarak zerdeçal, baharat şeklinde kullanıldığı görülür. Bir çok yararı bulunur.

Balıklarda oldukça bulunan Omega-3 yağ asidi vücudun dengeli ve sağlıklı olmasında oldukça etkili rol oynar. Keten tohumu çok önemli fonksiyonel gıdalardır. Vücudun temel besin öğeleri gereksinimini yerine getirmenin haricinde bir çok fizyolojik ve metabolik fonksiyonları üzerinden aktif rol oynar ve vücudu dengede tutmada destekte bulunur. Hindistan Cevizinden elde edilen yağ, kapsül haline getirilerek, Hindistan cevizine ulaşamayan kişiler için takviye haline getirilmiştir.

Zade Vital Curcumin Forte + Artofix 40 Kapsül Etken Maddeleri ve Görevleri

Zerdaçalın en bilinen özelliği sindirim sistemini koruması ve iltihap giderici olabilir. Zerdeçal, zararlı kan pıhtılarının oluşumunu engelleyebilir ya da yavaşlatabilir. Depresyona karşı vücudu destekler ve stres seviyesini azaltır. Zerdeçal, insanı depresyondan uzaklaştırabilir ve Alzheimer riskini azaltan etkisi de olabilir. Enflamasyon ile savaşır ve iyi bir takviyedir. Artrit ilaçlarına destekçi konumundadır. Bazı kanser türlerine karşı vücudu destekleyerek, kanserin oluşumunu ya da yayılma hızını yavaşlatabilir. Diyabet kontrolüne yardımcı olabilir. Metabolizmayı hızlandırarak obeziteye karşı kişiyi destekler. Zerdeçal, metabolik sendrom hastalarının kan şekeri ve kan lipid profili üzerinde olumlu etkileri olabilir. Kolesterolü düzenlemeye yardımcı olabilir. Yapılan klinik çalışmalara bakıldığı zaman zerdeçalın menstrüel ağrı ve şişkinlik şikayetleri olan hastalara da iyi geldiği gözlemlenmiştir. Detoksifikasyona yardımcı olabilir.

Artofix ürünün içinde ise; Omega-3, Keten Tohumu Yağı, Hindistan Cevizi Yağı bulunur. Bu sebeple bir çok yağın faydasını tek kapsülle alabiliyorsunuz. Keten tohumu yağı, kalp krizi geçirme riskini azaltabilir, antioksidan etkiye sahiptir, kolesterolü dengelemeye yardımcı olabilir, kan dolaşımını hızlandırır, gut hastalığına iyi gelebilir, safra kesesi taşlarının oluşumuna karşı vücudu destekleyebilir. Omega-3 bir çok faydası bulunan bir asittir. Omega-3 takviyeleri kandaki trigliserit seviyesini önemli ölçüde azaltabilir. Karaciğerde oluşan aşırı yağlardan kurtulmaya yardımcı olabilir. Balık yağı olarak da bilinen Omega-3 depresyon ve anksiyete belirtilerini azaltabilir. Omega-3'ler romatoid artrit gibi çeşitli otoimmün hastalıkların semptomlarını azaltabilir. Menstürel ağrıyı azaltmada da oldukça etkilidirler. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan çocukların daha dengeli olmasını destekler. Astım hastalıklarına karşı vücudu desteklediği görülebilir. Bebek gelişimi noktasında anneye ve bebeğe destekçidir, sağlıklı büyümesinde ve sinir sistemi gelişiminde önemli bir takviyedir. Düzenli şekilde omega-3 alınımı Alzheimer hastalığı gibi hastalıkların belirtilerini ve başlamasını geçiktirebilir. Hindistan yağı ise, iyi kolesterol seviyesine destekte bulunur, kalp sağlığını koruyabilir, metabolizmayı güçlendirir, yağ yakımını hızlandırarak kilo yakımını sağlayabilir.

Zade Vital Curcumin Forte + Artofix 40 Kapsül Özellikleri

  • Sıvı zerdeçal kök ekstresi, baharat olarak farklı gelebilir. Hindistanda binlerce yıldır şifalı bitki olarak kullanılan bitki, takviye edici özelliği sayesinde vücuda bir çok katkıda bulunur.
  • Omega-3 yağ asiti, balık tüketmekle de vücuda alınabilir olsa da her mevsimde balık bulunmaması, pişirme zorluğu gibi faktörlerden ötürü takviye olarak alınabilir. Kokusuz olan kapsüllerle vücudun ihtiyacı olan omega-3 yağ asidini rahatlıkla alabilirsiniz.
  • Keten tohumu, içinde yer alan besinlerden dolayı tüketilmesi tavsiye edilen bir besindir. İçeriğinde bulunan lifnanlar, antioksidanlar, lif, proteinler ve alfalinolenik asitler sayesinde bir çok rahatsızlığın önüne geçer.
  • Hindistan cevizi yağı, suda çözünmez ve günümüzde bir çok farklı alanda kullanımı vardır. Hindistan cevizine ulaşımı zor olan yerlerde takviye olarak kullanılması tavsiye edilir.
Haftanın Fırsatları
Haftanın FırsatlarıTümünü Göster
 
Stokta VarYok
Havale/Eft Ekstra %3 İndirim